MixMeister Fusion

7.4.4

Şarkıları miksleyin ve profesyonel DJ setleri yaratın

3.7

3

168.2k

Bu uygulamayı oyla

Eğer şarkıları mikslemek ve kendi DJ setlerinizi oluşturmak için iyi bir program arıyorsanız, MixMeister mükemmel imkanlar sunar ve kullanması hiç de zor değildir.

Eğer DJ dünyasına adım attıysanız bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Ara yüzü çok sezgiseldir ve miksleme sürecinde hiç kuşkunuz olmasın. Şarkıları ara yüzün sol üst kısmına ekleyin ve sağ üstteki kısma taşıyıp bırakarak sette olmasını istediklerinizi ekleyin.

Şarkıları sete nasıl ekleyeceğiniz arayüzün alt kısmındaki zaman tünelinde bulunmaktadır. Onları oradan yönetebilirsiniz. Her şarkı için bir grafik sunumu vardır ve bazı parametreleri kolay kontrollerle değiştirebilirsiniz.

Nasıl mikslendiğini dert etmeyin, MixMeister Fusion otomatik olarak onları birleştirecek ve eğer kendinizi yaratıcı hissediyorsanız siz düzenleyebilirsiniz ve efektleri ve zamanlamayı seçebilirsiniz.

Tabi ki setinizi tamamladığınızda yazdırabilirsiniz ve hatta yükleyip bir online radyoda yayınlayabilirsiniz.

Kullanması kolaydır ve sonuçlar mükemmeldir. Beyninizi zorlamadan profesyonel sonuçlar alacaksınız. Eğer DJlerin ve mikslemenin dünyasına giriyorsanız MixMeister Fusion mükemmel bir sonuçtur çünkü benzer programların hepsinden bir adım öndedir.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonunda her beş dakikada bir tamamlanmış mikslerin içine bir demo mesajı eklenir (full versiyon aldığınızda bu mesajlar gider)
Deneme versiyonunda CD'ye yazma 10 kullanımla kısıtlıdır.

Uptodown X